Pallid Logoga

Tooteinfo

Pallid Logoga

Jah – ka pallile saab logo peale trükkida! Palle on meil valikus õhupallidest kuni täispuhutavate suurte reklaampallideni. Mõned populaarsemad on õhupall, stressipall, võrkpall, golfipall ja rannapall.

Erinevatel pallidel on erinevad miinimumkogused ning logo peale kandmise viisid.

Õhupallid

Miinimumkogus on vaid 100 tk. Valikus on erineva suurusega õhupalle. Diameetriga 23 cm, 27 cm, 30 cm, 90 cm. Levinuim neist on 30 cm läbimõõduga. Trükkida saame mõlemale poole palli. Olenevalt logo või pildi keerukusest kanname logo peale siidi- või lasertrükis. Kinnitusvariandina saab juurde soetada kas tikk-kinniti või nöörid, pakitud 100 tk kaupa. Lisateenusena saab õhupallid tellida 1-100 tk pakendatuna.

Pallid logogaPallid logogaPallid logoga

Stressipallid

Miinimumkogus on vaid 50 tk. Valikus on erinevat värvi ning ka erineva kujuga stressipalle. Valikuga on võimalik tutvuda siin. Logo saame peale kanda kas graveerides või tampotrükiga.

Pallid logogaPallid logoga

Rannapallid

Miinimumkogus on vaid 50 tk. Valikus on erineva suuruse ning värvigammaga rannapalle. Valikuga on võimalik tutvuda siin. Logo trükime peale siidi-, tampo- või siirdetrükki kasutades.

Pallid logoga Pallid logoga

Golfipall

Miinimumkogus on vaid 50 tk. Valikus on lisaks valgetele pallidele ka kollased ja punased golfipallid. Logo trükime peale tampo- või UV-trükis.

Pallid logoga Pallid logoga

Võrkpall, Jalgpall, Ragby pall

Olenevalt trükisoovist on erinev miinimumkogus. Nö valmis pallide minimaalne telimiskogus on 25 tk. Oma kujundusega palli miinimumkogus on 100 tk. Alates 100 tk on valikus erinevas suuruses võrk-, jalg- ja ragby pallid.

Pallid logogaPallid logoga

Hinnapakkumise jaoks palun saatke meile järgnev info: palli tüüp, kogus, trükisoov, tähtaeg.

Täispuhutavate suurte, alates 3 m kõrguste reklaampallidega saad tutvuda juba siin.

Pallid logoga

Küsi pakkumist

1
Tootenimi:
Pallid Logoga
2
Mõõdud:
Kirjuta suurus vabas vormis
3
Kogus:
4
Lisa fail:
JPG, PNG, ZIP, PSD. Max 24MB
5
Lisainfo: