Pallid Logoga

Tooteinfo

Jah – ka pallile saab logo peale trükkida! Palle on meil valikus õhupallidest kuni täispuhutavate suurte reklaampallideni. Mõned populaarsemad on õhupall, stressipall, rannapall, golfipall, võrkpall, jalgpall ja rugby pall. Erinevatel pallidel on erinevad miinimumkogused ning logo peale kandmise viisid.

Õhupallid

Miinimumkogus on vaid 100 tk. Valikus on erineva suurusega õhupalle. Diameetriga 23 cm, 27 cm, 30 cm, 90 cm. Levinuim neist on 30 cm läbimõõduga. Trükkida saame mõlemale poole. Olenevalt logo või pildi keerukusest kanname logo peale siidi- või lasertrükis. Kinnitusvariandina saab juurde soetada kas tikk-kinniti või nöörid, pakitud 100 tk kaupa. Lisateenusena saab õhupallid tellida 1-100 tk pakendatuna.

Stressipallid

Miinimumkogus on vaid 50 tk. Valikus on erinevat värvi ning ka erineva kujuga stressipalle. Valikuga on võimalik tutvuda siin. Logo saame peale kanda kas graveerides või tampotrükiga.

Rannapallid

Miinimumkogus on vaid 50 tk. Valikus on erineva suuruse ning värvigammaga rannapalle. Valikuga on võimalik tutvuda siin. Logo trükime peale siidi-, tampo- või siirdetrükki kasutades.

Golfipall

Miinimumkogus on vaid 50 tk. Valikus on lisaks valgetele pallidele ka kollased ja punased golfipallid. Logo trükime peale tampo- või UV-trükis.

Võrkpall / Jalgpall / Rugby pall

Olenevalt trükisoovist on erinev miinimumkogus. Nö valmis pallide minimaalne telimiskogus on 25 tk. Oma kujundusega palli miinimumkogus on 100 tk. Alates 100 tk on valikus erinevas suuruses võrk-, jalg- ja rugby pallid.

Hinnapakkumise jaoks, palun saatke meile järgnev info: palli tüüp, kogus, trükisoov, tähtaeg.

Küsi pakkumist

1
Tootenimi:
Pallid Logoga
2
Mõõdud:
Kirjuta suurus vabas vormis
3
Kogus:
4
Lisa fail:
JPG, PNG, ZIP, PSD. Max 24MB
5
Lisainfo: